Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

 1. #1
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Dzisiaj w życie wchodzi pierwsza część nowej promocji dla przyszłych abonentów usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu. Pojawiła się nowa oferta z pakietem Mini HD za 14,90 zł miesięcznie z dekoderem Mini HD2000 na własność już od 1 zł (dotychczas koszt dekodera HD wynosił 99 zł).

  Ponadto, zestaw antenowy z konwerterem single w opcji z umową można teraz nabyć za jedyne 28 zł. Wprowadzone zostały również dwa warianty długiej umowy w pakiecie Mini HD.

  Kolejne zmiany wejdą w życie jutro, 5 czerwca, m.in. zniknie Multiroom SD

  źródło : www.tvpolsat.info

 2. #2
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Cyfrowy Polsat: obniżka cen o 10 zł

  Od 4 czerwca 2012 roku wprowadzane są istotne zmiany w ofercie DTH Cyfrowego Polsatu, które dotyczą nowych klientów podpisujących umowę z operatorem. Główne zmiany to obniżka o 10 zł cen za wybrany przez siebie pakiet (oprócz pakietu Familijnego HD). Umowy: 29 miesięcy (6 miesięcy gratis), 15 miesięcy (3 miesiące gratis).

  Cena dekodera HD przy każdym z tych pakietów wynosi 1 zł. Multiroom HD przy każdym pakiecie - 10 zł/miesiąc (dekoder HD 1 zł.)

  Nowa oferta:

  • Familijny HD - 39,90 zł
  • Familijny HD + Sport HD - 49,90 zł
  • Familijny HD + Extra HD - 49,90 zł
  • Familijny HD + Sport HD + Extra HD - 59,90 zł
  • Familijny HD + HBO Cinemax HD - 69,90 zł
  • Familijny HD + Sport HD + Extra HD + HBO Cinemax HD - 89,90 zł

  źródło : www.satkurier.pl

 3. #3
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  CP z ofertami dla osób przechodzących na DVB-T

  Cyfrowy Polsat przygotował specjalne oferty dla osób, które nie przystosowały się jeszcze do odbioru telewizji DVB-T. Platforma zachęca do wybrania jej dekoderów. Do wyboru są odbiornik DVB-T lub dekoder satelitarny z ofertą odtwarzającą skład tej naziemnej. Cyfrowy Polsat kusi niskimi cenami – już od 119 zł.

  Można wybrać (wszystkie dekodery bez umowy, w opcji prepaid bez miesięcznych opłat):
  * dekoder satelitarny Mini HD2000 za 299 zł na własność z trzema miesiącami darmowego pakietu Mini HD, a po tym okresie można korzystać z pakietu Darmowego HD,
  * dekoder satelitarny Echostar DSB-717 za 119 zł na własność z trzema miesiącami darmowego pakietu Mini HD, a po tym okresie można korzystać z pakietu Darmowego HD (dekoder odbiera tylko kanały SD w DVB-S),
  * dekoder naziemny T-HD 1000 za 199 zł na własność z sześcioma miesiącami pakietu Ekstra w prezencie, później można odbierać za darmo kanały niekodowane (aby odbierać kanały kodowane, trzeba być w zasięgu nadajników „TV Mobilnej”).

  źródło : www.tvpolsat.info

 4. #4
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Za pakiet Extra HD filmy na DVD za darmo

  Cyfrowy Polsat, wraz z nadawcą kanałów FilmBox, przygotował promocję zachęcającą do zakupienia pakietu Extra HD, który zawiera stacje z rodziny FilmBox. Wszyscy, którzy podpiszą nową umowę na pakiet Extra HD lub przedłużą obecną bądź podmienią dekoder, wybierając ten pakiet, otrzymają filmy na DVD.

  Akcja promocyjna potrwa do 20 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Filmy otrzyma pierwsze 25 tys. osób. Promocja obowiązuje tylko przy podpisywaniu umów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży. Prezent to dwupłytowy box filmowy FilmBox o wartości 37 zł.

  Równolegle trwa konkurs Cyfrowego Polsatu i nadawcy kanałów FilmBox, w którym do wygrania są m.in. kino domowe i popcornery

  źródło: www.tvpolsat.info

 5. #5
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Nowe oferty telewizyjne w Cyfrowym Polsacie

  Z dniem 27 września Cyfrowy Polsat wprowadzi elastyczne oferty z pakietem Rodzinnym HD dla nowych klientów. Udostępniona zostanie również możliwość podmiany dotychczasowego dekodera głównego na dodatkowy dekoder w usłudze Multiroom – dowiedział się serwis tvpolsat.info.

  Pakiet Rodzinny HD
  Przy pakiecie Rodzinnym HD dostępne będą dwie długości umów. Decydując się na umowę na 36 miesięcy, klient będzie mógł oglądać dwa razy dłużej kanały z pakietu Rodzinnego HD bez dodatkowych kosztów, ponieważ otrzyma aż 6 miesięcy telewizji w prezencie (przy umowie na 15 miesięcy będą to 3 miesiące). Potem będzie mógł nadal oglądać kanały z pakietu Rodzinnego HD za 24,90 zł miesięcznie lub w każdej chwili bezpłatnie zmienić pakiet na Mini HD i płacić tylko 14,90 zł miesięcznie.

  W skład pakietu Rodzinnego HD wchodzą 32 kanały, w tym 6 w jakości HD: Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN 7, Polsat2, Polsat News, Polsat Café, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, Comedy Central Polska, Polsat Sport Extra, Disney XD, Nat Geo Wild, Zone Reality, Club TV, Superstacja, Wedding TV, TVP HD, TVN HD, TVN Meteo, TV 6, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation, History, TVP 1 HD, TVP 2 HD. Klient będzie mógł również oglądać kanały dostępne promocyjnie: Religia.tv, Polsat Sport News, TTV, ATM Rozrywka i VIVA Polska.

  Po zakończeniu umowy klienci mogą aktywować na zawsze, bez żadnych opłat Pakiet Darmowy HD. Aktywacja możliwa jest w APS-ie i przez kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

  W ofertach dostępne będą dekodery SD oraz HD na własność. Typ dekodera dostępnego w ofercie zależy od długości umowy, jaką wybierze klient: dekodery Mini HD2000 i HD3000 za 1 zł dostępne będą w umowach na 36 miesięcy, dekodery SD inne niż CPT za 1 zł dostępne będą w umowach na 15 miesięcy.

  Obecny dekoder główny jako dodatkowy w Multiroomie
  Abonent dokonujący podmiany będzie miał możliwość zachowania dotychczasowego dekodera głównego i korzystania z niego jako z dekodera w opcji Multiroom SD lub HD.

  Ważne informacje:
  * z promocji będą mogli skorzystać klienci posiadający tylko jeden dekoder produkcji CPT (SD lub HD) w opcji na własność lub udostępnienie,
  * minimalny obowiązek na jaki klient może podpisać umowę to pakiet Familijny HD,
  * dostępne będą dwie opcje: Multiroom SD i Multiroom HD – w zależności od typu dekodera, jaki posiadał klient,
  * brak opłat lub niewielkie miesięczne opłaty po okresie promocyjnym w zależności od rodzaju usługi (Multiroom SD i HD) oraz poziomu negocjacyjnego (0 zł lub 5 zł przy Multiroomie SD i 5 lub 10 zł przy Multiroomie HD).

  źródło : www.tvpolsat.info

 6. #6
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Umowa "na tak długo, jak chcesz" w Cyfrowym Polsacie

  W zeszłym miesiącu Cyfrowy Polsat wprowadził nowe umowy na czas nieokreślony, promowane hasłem „umowa na tak długo, jak chcesz”. Dzięki nim klient nie musi wiązać się z platformą długimi kontraktami, ale za to płaci więcej za dekoder oraz ma krótsze okresy bez ponoszenia opłat. Przedstawiamy szczegółowe warunki tej promocji.

  Pakiety dostępne przy umowach na czas nieokreślony:
  • Mini HD,
  • Familijny HD,
  • Familijny Max HD,
  • Familijny Max HD + Film HD,
  • Familijny Max HD + Sport HD,
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD,
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO Cinemax HD (Premium)
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO Cinemax HD + HBO GO + iplaMix (Premium Super HD).

  Sprawdź ceny pakietów w umowach na czas nieokreślony

  Warunki przy zakupie dekodera SD (takie same, niezależnie od pakietu):
  • 1 miesiąc gratis,
  • dekoder SD na własność,
  • cena 49 zł.

  Warunki przy zakupie dekodera HD (takie same, niezależnie od pakietu):
  • 1 miesiąc gratis,
  • dekoder HD na własność,
  • cena 222 zł.
  ·

  źródło : www.tvpolsat.info

 7. #7
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Ruszyła kampania Cyfrowego Polsatu, w której platforma promuje nowe pakiety. W spocie telewizyjnym Cyfrowy Polsat zachęca do wyboru swojej oferty także po świętach. Operator proponuje klientom wybór nowego pakietu Familijny Max HD, który jest najtańszym na rynku pakietem z kanałami BBC (wśród platform satelitarnych).

  źródło : www.tvpolsat.info

 8. #8
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Cyfrowy Polsat z ofertą dla klientów z Mini HD i dekoderami SD

  Cyfrowy Polsat wysyła do wybranych abonentów z dekoderami SD i pakietem Mini HD list ze specjalną ofertą. Tacy klienci mogą przejść na pakiet Rodzinny HD przy okazji wymieniając dekoder na HD za 1 zł. Przez pierwszych 6 miesięcy nadal będą płacić 14,90 zł, a będą oglądać kanały z pakietu Familijnego HD. Dodatkowo dla takich abonentów przygotowano „otwarte okno”.

  Dotyczy ono kanałów z pakietu Familijnego HD, które udostępniono bez opłat do końca lutego. Jeśli klient zdecyduje się na nową ofertę i podpisze umowę na 29 miesięcy, będzie mógł w trakcie umowy swobodnie zmieniać pakiety pomiędzy Familijnym HD za 39,90 zł miesięcznie a Rodzinnym HD za 24,90 zł miesięcznie.

  Dekoder proponowany w promocji za 1 zł to HD 3000. Przesyłka nie zwiera umowy, a tylko ulotkę i list. Aby skorzystać z oferty, trzeba zadzwonić na infolinię lub udać się do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży. Oferta jest ważna do 19 lutego.

  źródło : www.tvpolsat.info

 9. #9
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Cyfrowy Polsat przygotował nową ofertę dla abonentów innych operatorów telewizyjnych, którzy przedstawią rachunek za usługę telewizyjną nie starszy niż 3 miesiące. Będą mogli oni podpisać umowę na pakiet Rodzinny HD nie za 24,90 zł, a za 14,90 zł miesięcznie lub na pakiet Ekstra „TV Mobilnej” nie za 14,90 zł, a za 9,90 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna wyłącznie w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

  W pierwszym przypadku otrzymujemy dekoder HD 3000 za 1 zł na udostępnienie, a w drugim dekoder T-HD 1000 na własność też za 1 zł. Oferta skierowana jest m.in. do kibiców, którzy za niewielkie pieniądze zyskują dostęp np. do kanałów Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Tych stacji nie ma na innych platformach satelitarnych. Warto dodać, że pakiet Rodzinny HD jest częścią oferty satelitarnej, a pakiet Ekstra to oferta naziemna DVB-T.

  Sprawdź kanały dostępne w „TV Mobilnej”

  Sprawdź kanały dostępne w pakiecie Rodzinnym HD

  źródło : www.tvpolsat.info

 10. #10
  Dołączył
  Apr 2009
  Posty
  3,429

  Domyślnie Odp: Polsat cyfrowy - aktualne promocje

  Nowe promocje dla nowych klientów Cyfrowego Polsatu

  Od wtorku obowiązują nowe promocje Cyfrowego Polsatu dla przyszłych klientów. Poza niższą ceną pakietu Rodzinnego HD oraz pakietu iplaSPORT, o których informowaliśmy, wprowadzono elastyczność ofert, tzn. w okresie promocyjnym klient otrzymuje, w zależności od promocji, dodatkowe stacje, pakiety lub usługi, a później decyduje, co chce oglądać i ile płacić.

  Są to: pakiety Rodzinny HD, Film HD, Sport HD, iplaMix lub HBO GO. Inne zmiany w ofertach dla nowych klientów to: 3 miesiące bez opłat, podczas których abonent może zapoznać się z dodatkowymi pakietami lub usługami, dekoder do usługi Multiroom już od 1 zł, a w ofercie Trafny Wybór aż 6 miesięcy bez opłat i Multroom za 0 zł.

  PVR 7000 – wkrótce nowy dekoder Cyfrowego Polsatu

  W nowej promocji znalazły się nowe oferty elastyczne (możliwość dodawania i odejmowania pakietów w ramach umowy), np. w przypadku pakietu Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD (Familijny Max HD) klient może zdecydować się na następujące opcje:
  • Familijny Max HD + Film HD + Sport HD za 69,90 zł,
  • Familijny Max HD + Film HD za 59,90 zł,
  • Familijny Max HD + Sport HD za 59,90 zł,
  • Familijny Max HD za 49,90 zł.

  Im wyższa kwota minimalnego abonamentu, tym atrakcyjniejsza cena dekodera w Multiroom HD oraz niższa miesięczna opłata za usługę Multiroom HD: w ofertach Familijny Max HD + Film HD + Sport HD (Familijny Max HD + Film HD) lub Familijny Max HD + Film HD + Sport HD (Familijny Max HD + Sport HD) klient zapłaci za dekoder (do usługi Multiroom HD) Mini HD 2000 lub HD 3000 1 zł zamiast 29 zł, jak to jest w przypadku oferty Familijny Max HD + Film HD + Sport HD (Familijny Max HD).

  Dekoder HD 5000 ponownie jest dostępny w usłudze Multiroom HD za 79 zł.

  Rodzinny HD za 19,90 zł dla nowych klientów Cyfrowego Polsatu

  Udostępniona została również jedna oferta bez elastyczności na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD. Wybierając tą opcję, klient może otrzymać Multiroom HD za jedynie 5 zł za miesiąc. Warto wspomnieć, że w dotychczasowych ofertach elastycznych z pakietem Premium Super HD była możliwość zejścia minimalnie do pakietu Premium. W nowej ofercie abonent może minimalnie zejść do pakietu Premium + 1 usługa dodatkowa (HBO GO lub ipla Mix). Oznacza to, że zapłaci 109,90 zł, jeśli zdecyduje się na pełną ofertę lub 99,90 zł w przypadku wyboru oferty Premium + 1 usługa dodatkowa.

  Liczba darmowych miesięcy przy podpisaniu umowy wynosi od jednego do sześciu w zależności od promocji.

  źródło : www.tvpolsat.info

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •